Anasayfa Alışveriş Ä°ptal ve Ä°ade Şartları
İptal ve İade Şartları

İade Koşulları
www.asostemizlik.com.tr üzerinden satın alınan ürünlerin memnuniyetsizliÄŸi halinde, 14 gün içerisinde iptal ve iadesi aÅŸağıdaki koÅŸullar doÄŸrultusunda gerçekleÅŸecektir.
Alıcılar satın almış olduÄŸu ürünü kargo teslimatı esansında kontrol edip, ürünün saÄŸlamlığından emin olduÄŸu takdirde ürünü teslim almak ile yükümlüdürler. Ürünün itirazı kayıt ileri sürülmeksizin teslim alınmış olması ürünün eksiksiz, ayıpsız ve saÄŸlam bir ÅŸekilde teslim alındığını gösterir. Aksi bir durumun söz konusu olması halinde kargo görevlisine zabıt tutturarak ürünü teslim almamalıdır.

Ä°ade Edilecek Ürün
Ä°ade edilecek ürün gıda ürünü ise paketi açılmamış olmalıdır.
Tüm ürün iadelerinde alıcı ürünü eksiksiz ve orijinal faturası ile birlikte göndermekle yükümlüdür.

Kargo Bedeli
150 TL ve üzeri alışveriÅŸ yapan alıcılar iade iÅŸlemini Yurtiçi kargo ile karşı ödemeli olarak göndermekle, 150 TL altı alışveriÅŸ yapan alıcılar ise kargo ücretini kendileri ödemekle yükümlüdürler. 150 TL ve üzeri alışveriÅŸ yapan alıcıların kargolarını anlaÅŸmalı kargo ÅŸirketi dışında karşı ödemeli göndermesi durumunda kargoları teslim alınmayacaktır.

Nasıl İptal Edilir ?
https://www.asostemizlik.com.tr/hesabim/siparisler
Linkine tıklayınız, iptal iade etmek istediÄŸiniz sipariÅŸin sağındaki butonlardan iade ve iptal iÅŸlemleri butonuna basınız. 
Ä°ptal & iade etmek istediÄŸiniz ürün veya ürünlerin iÅŸaretleyip sebebini seçiniz.
Ä°ade ve Geri Gönderim Şartlarını okudum, kabul ediyorum.
İşaretleyiniz ve Devam Et Butonuna Basınız

Para Ä°ade Süresi
Ä°ade havale ise banka hesabınıza, kredi kartı ise kartınıza 3-14 iÅŸ günü içerisinde iadesi gerçekleÅŸecektir.

İptal Koşulları
GönderilmemiÅŸ sipariÅŸler hiç bir yükümlülük olmaksızın iptal edilebilir. Ödeme ÅŸekli havale ise banka hesabına, kredi kartı ise kredi kartına 3-14 gün içinde iade edilecektir.
Aklınıza takılan sorular için info@roimode.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

 

Asos Temizlik